DANE ADRESOWE:
ZURAD Sp. z o.o.
ul. Stacyjna 14
07-300 Ostrów Mazowiecka
Poland

KRS Sąd Rejonowy w Białymstoku,
XII Wydział Gospodarczy KRS,
NIP: 7591615138
Numer KRS: 0000211833

REGON: 551331204
BDO: 000003672
Kapitał zakładowy: 3.650.000,00 zł
Koncesja MSWiA: Nr B-043/2005

KONTAKT
tel.:+48 29 64 42 610
kom.:+48 604 549 530
fax.: +48 29 746 25 31
www.zurad.com.pl
e-mail: sekretariat@zurad.com.pl

SZYBKIE DANE

Rob UVC

Rob-UVC – opis urządzenia

 

 

Urządzenie Rob UVC to mobilny moduł UV na bazie emiterów UV-C przeznaczony do zwalczania broni biologicznej, w tym do dekontaminacji. Efektem jego działania jest zniszczenie DNA i RNA organizmów żywych i roślin (bakterii, grzybów, drobnoustrojów, wirusów) na dowolnych powierzchniach zmywalnych i niezmywalnych wystawionych na oddziaływanie wysokoenergetycznego promieniowania UV-C (w ten sposób dezynfekowane są sale zabiegowe w szpitalach). Urządzenie jest oferowane w wersji mobilnej (przenośnej), w ukompletowaniu dostosowanym do ergonomii pracy potencjalnych użytkowników.

W produkcji zachowano standardy obowiązujące w wytwarzaniu sprzętu wojskowego i medycznego. Urządzenie spełnia wymagania wynikające z obowiązujących norm i warunków uzyskania certyfikacji. Wszystkie elementy konstrukcji są odporne na oddziaływanie promieni UV-C. Ponadto odporne jest na drgania, uderzenia i inne warunki eksploatacyjne i środowiskowe. Systemy zabezpieczające zapewniają bezpieczną pracę obsługi, gdyż urządzenie nie może być stosowane w bezpośredniej obecności ludzi, ponieważ promieniowanie UV-C może powodować podrażnienia skóry i oczu. Sposób sterowania urządzeniem zapewnia bezpieczną pracę.

RobUV_control_10

Rob-UVC jest sterowany zdalnie z zapewnieniem podglądu na żywo z kamery robota. Obraz wyświetlany jest na tablecie. Jego kompaktowa konstrukcja pozwala na łatwe przemieszczenie i sterowanie.

Jest uzupełnieniem rozwiązań do stosowania w pojazdach (UVC Ambulance System) oraz stacjonarnie np. w salach konferencyjnych (UVC Blast Interior System).

Produkt posiada obszerną dokumentację, wraz z certyfikatami oraz raportem badawczym Uniwersystetu Medycznego w Łodzi, potwierdzający wysoką skuteczność rozwiązania.

Urządzenie jest zasilane akumulatorowo z ładowaniem sieciowym 230 V.

Laureat nagrody Najwyższa Jakość QI 2021

Laureat nagrody DEFENDER 2020

Potwierdzone badaniami unieszkodliwianie m.in. koronawirusa SARS-CoV-2

Zakład posiada certyfikację na produkcje wyrobów medycznych – ISO 13485:2016

 

 

Produkt jest rozwiązaniem do zastosowań profesjonalnych, posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, poświadczające najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo zastosowanej technologii.

 

RobUV spełnia wymagania technologiczne dotyczące wyrobów medycznych i wojskowych, w tym zgodność z:

 

Certyfikat SGS potwierdzający skuteczność rozwiązania Raport Badań Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, potwierdzający wysoką skuteczność urządzenia Wyprodukowano w Polsce

 

 

 

Więcej informacji: