Dane adresowe:

ZURAD Sp. z o.o.
ul. Stacyjna 14
07-300 Ostrów Mazowiecka
Poland

dane cd:

KRS Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
w Warszawie
XIV Wydział Gospodarczy KRS,
Numer KRS: 0000211833

dane cd.:

NIP: 7591615138
Kapitał zakładowy: 3.650.000,00 zł
REGON: 551331204
Koncesja MSWiA: Nr B-043/2005

Kontakt:

tel.: +48 29 64 42 610
fax.: +48 29 74 68 540
www.zurad.com.pl
e-mail: sekretariat@zurad.com.pl

Kolejne kroki w walce z koronawirusem

europoltech

ZURAD Sp. z o.o. pozostaje aktywny w walce z koronawirusem. W dniu 12.05.2020 po raz drugi przekazaliśmy środki w postaci maseczek ochronnych w ręce lokalnych służb : Szpitalowi Powiatowemu w Ostrowi Mazowieckiej, Straży Pożarnej, Policji oraz SPZOP "Meditrans Ostrołęka".
Czytaj więcej
ZURAD aktywny w walce w koronawirusem

europoltech

Obecny okres jest niezwykle trudny dla nas wszystkich. Wiele sektorów, przedsiębiorstw i rodzin odczuwa skutki koronawirusa szczególnie dotkliwie. W tym ciężkim czasie każda, nawet najmniejsza pomoc jest na wagę złota. ZURAD Sp. z o.o. wychodzi na przeciw tej trudnej sytuacji i wspiera lokalną społeczność i wykazuje troskę o jej dobro.
Czytaj więcej
Ostrowskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

europoltech

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej zorganizował Ostrowskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości, które odbyły się 23 października 2019 roku.
Czytaj więcej
XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach.

europoltech

W dniach 3-6 września odbył się XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach. W trakcie kilku dni można było zobaczyć prezentację największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata.
Czytaj więcej
Zapraszamy na Targi Przemysłu Obronnego w Kielcach

W dniach 3-6 września br., odbędzie się XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach. W trakcie kilku dni można będzie zobaczyć prezentację największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata.
Czytaj więcej

KS OZE1

Hybrydowa kontenerowa siłownia KS-OZE 1 umieszczona w kontenerze 20ft zapewnia wysoką mobilność i globalny zasięg. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii pozyskuje energię z odnawialnych źródeł takich jak wiatr i słońce.
Czytaj więcej

KS OZE2

Kontenerowa siłownia KS-OZE 2 umieszczona w obniżonym kontenerze 20ft zapewnia wysoką mobilność i globalny zasięg. Siłownia pracuje w trybie wyspowym off-grid, bez podłączenia do sieci energetycznej. Pozyskuje energię słoneczną dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii.
Czytaj więcej
ZURAD Sp. z o.o. laureatem Złotego Godła

ZłoteGodła

Jest nam miło zakomunikować, że ZURAD Sp. z o.o. otrzymał tytuł laureata oraz nagrodę Złotego Godła.
Czytaj więcej
EUROPOLTECH 2019

europoltech

W dniach 8-10.05.2019 odbyły się IX Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2019. To jedyna w Polsce tak wysoce specjalistyczna impreza targowa, której adresatem są służby porządku publicznego i służby specjalne. Targi towarzyszą IX edycji Konferencji Policyjnej „Innowacje w bezpieczeństwie w dobie współczesnych zagrożeń”.
Czytaj więcej
"22.PIKNIK NAUKOWY "RUCH"

piknik naukowy

 

9 czerwca 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie odbył się 22. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Na Pikniku Naukowym odwiedzający mogli spotkać się z setkami naukowców i popularyzatorów nauki, którzy opowiadali o swojej pracy. Przez cały dzień przedstawiali eksperymenty, pokazywali swoje znaleziska, opowiadali o tym, co ich w nauce ciekawi.

Spółka ZURAD wspólnie z Głównym Urzędem Miar zaprezentowała urządzenia do mierzenia prędkości ruchu drogowego, którymi posługują się: Policja, Inspekcja Transportu Drogowego i inne służby. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, zwiedzający mogli poznać zasady funkcjonowania ręcznego miernika prędkości oraz zasady właściwego wykonywania pomiaru, zapoznać się „na żywo” z urządzeniem, poznać zasady wykonywania odcinkowego pomiaru prędkości, uczestniczyć w symulacji pomiaru prędkości oraz poznać zasady działania i zapoznać się z pojazdem wyposażonym w wideorejestrator.

Odbyła się również prezentacja radaru stacjonarnego, co cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Padło wiele pytań dotyczących zasady działania oraz zasad pomiaru prędkości tym urządzeniem. Atrakcją dla zwiedzających była symulacja pomiaru prędkości oraz możliwość zrobienia zdjęcia pamiątkowego z fotoradaru.

"ZURAD to twój kierunek rozwoju zawodowego"

spotkanie z młodzieżą

W dniach 26 i 27 kwietnia br. odbyło się spotkanie klas trzecich gimnazjum nr 1 i nr 3 z Ostrowi Mazowieckiej. Celem spotkania był wybór kariery zawodowej. Młodzież podczas prezentacji multimedialnej poznała historię zakładu, procesy produkcyjne oraz kluczowe wyroby. Omówiono także zawody, które są wykorzystywane w ZURAD oraz jaką szkołę należy skończyć aby moc podjąć pracę, a także jakie są ścieżki kariery i możliwości własnego rozwoju.

Program obejmował również zwiedzanie zakładu, poznanie nowoczesnych maszyn, cykli i procesów produkcji oraz sposobów organizacji produkcji. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem o czym świadczy duża ilość pytań o profil pracowników oraz możliwości odbycia stażu i praktyk.

EUROPOLTECH 2017 - Gdańsk - 26-28.04.2017 r.

01

W dniach 26-28.04.2017 r. w Gdańsku ZURAD uczestniczył w Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2017. Targi są jednym z najbardziej prestiżowych przedsięwzięć wystawienniczych, cieszących się dużym zainteresowaniem na arenie międzynarodowej wśród służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa. Na targach nie zabrakło również przedstawicieli spółki ZURAD oraz przedstawicieli innych spółek wchodzących w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.
Czytaj więcej
Seminarium - Warszawa - 03.12.2015 r.

01

Dnia 3 grudnia 2015 r. w Warszawie odbyło się seminarium nt. „Nowe technologie
i ich zastosowanie w systemach automatycznego nadzoru nad ruchem drogowym
oraz perspektywy rozbudowy infrastruktury kontrolno-pomiarowej w Polsce”. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Inteligentne Systemy Transportowe ITS POLSKA.
Czytaj więcej

GÓRA