Adress:

ZURAD Sp. z o.o.
ul. Stacyjna 14
07-300 Ostrów Mazowiecka
Poland

information:

KRS Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XIV Wydział Gospodarczy KRS,
Numer KRS: 0000211833

NIP:7591615138
Kapitał zakładowy:3.650.000,00zł
REGON:551331204
Koncesja MSWiA:Nr B-043/2005

contact:

tel.: +48 29 64 42 610
fax.: +48 29 74 68 540
www.zurad.com.pl
e-mail:marketing@zurad.com.pl

ZURAD Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy:

inżyniera mechanika na Wydziale Mechanicznym
w Dziale Konstrukcyjno – Technologicznym

Zakres zadań:

  • udział w pracach badawczo - rozwojowych urządzeń radiolokacyjnych,
  • projektowanie nowych urządzeń i technologii produkcji,
  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej dla zadań kooperacyjnych i produkcji własnej wydziału mechanicznego,
  • planowanie procesu produkcyjnego pod kątem przepływu materiału oraz optymalnego wykorzystania wyposażenia technologicznego, materiałów i czasu pracy,
  • usprawnienie procesów produkcyjnych (procesy frezowania, toczenia, szlifowania),
  • współpraca z kadrą inżynierską Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (tytuł inżyniera) o profilu mechanik/ mechanik automatyk/ mechatronik,
  • umiejętności opracowywania i wdrażania koncepcji obróbczych w zakresie doboru maszyn, narzędzi i materiałów,
  • znajomość programów AutoCAD, Inventor,
  • umiejętności programowania maszyn CNC,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym,
  • zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość automatyki, robotyki oraz języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansów w spółce,
  • możliwość uczestniczenia przy nowych projektach z zaawansowanymi technologiami.

Zapraszamy do wysłania CV na adres: sekretariat@zurad.com.pl lub składania osobiście w sekretariacie ZURAD Sp. z o.o. należącej do grupy kapitałowej "PIT - RADWAR" S.A. ul. Stacyjna 14, 07-300 Ostrów Mazowiecka. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

inżyniera elektronika na Wydziale Montażu Elektronicznego

  • projektowanie i programowanie systemów elektronicznych nowych urządzeń,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej, serwisowej, eksploatacyjnej produkowanych urządzeń,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (tytuł inżyniera) o profilu elektronik / elektronik automatyk / elektronik informatyk,
  • znajomość podstawowych zagadnień elektroniki i informatyki,
  • znajomość programów typu CAD lub innych wykorzystywanych w projektowaniu,

Oferujemy:

GÓRA